Trzy podstawy influencera

Jeśli jesteś nowym profesjonalistą zajmującym się marketingiem w mediach społecznościowych i zaczynasz swoją karierę, (choć może się to wydawać dziwne, nie może być lepszego czasu, aby zostać gwiazdą na insta).. dobrze, że tu jesteś. Mając to na uwadze, praca na własny rachunek to nie tylko długie lunche i wakacje w środku tygodnia; istnieje wiele praktycznych kwestii, z którymi musisz się zmierzyć, jeśli chcesz założyć niezależną firmę, która odniosła sukces czy też zostać influencerem, który wszystko może, oczywiście – kiedy tylko chce 😉

Wykorzystaj technologię

Żyjemy w erze technologicznej i to od Ciebie zależy, czy jako freelancer wykorzystasz dostępne narzędzia. Istnieją wielkie innowacje technologiczne, które mogą pomóc w kluczowych funkcjach biznesowych, takich jak fakturowanie i zarządzanie projektami czy też profilami w mediach społecznościowych. Wkrótce opiszemy kilka takowych.

Bądź regularny

Regularność to podstawa. Albo dodawaj zdjęcia czy też posty regularnie, albo skorzystaj z firmy która prowadzi profile. Możesz też – jak wyżej napisaliśmy – użyć programów do planowania. Wszystko jednak w Twoich rękach.

Miej kontakt

Miej kontakt ze swoimi followersami. Zawsze odpisuj im na komentarze, prywatne wiadomości. Organizuj konkursy. Baw się tym. Powodzenia!

admin
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: