Jak używać instagrama

Instagram stał się w ciągu ostatnich kilku lat niezwykle popularną platformą mediów społecznościowych. Ludzie na całym świecie używają go do udostępniania zdjęć, rozpowszechniania wiadomości i wzajemnego inspirowania się.

Czym właściwie jest IG?

Instagram to platforma mediów społecznościowych, na której ludzie udostępniają zdjęcia, filmy, grafikę i infografiki – naprawdę wszystko, co wizualne, jest uczciwą grą.

Zdjęcia są publikowane w kanale, który można przewijać (co wydaje się nieskończone). Wraz ze zdjęciami możesz dodać podpis i kilka hashtagów (więcej na temat tych poniżej), aby podać więcej informacji o swoim zdjęciu.

W przeciwieństwie do innych serwisów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, Instagram tradycyjnie bardziej skupiał się na mediach wizualnych i sztuce, a mniej na mediach tekstowych.

Ale ostatnio tekst pojawia się coraz częściej, ponieważ ludzie dzielą się ważnymi wiadomościami społecznymi i politycznymi za pośrednictwem Instagrama.

Jak zarejestrować się na Instagramie (przez telefon)


Dwa krótkie, proste kroki.

Krok 1: pobierz aplikację Instagram

Najpierw będziesz potrzebować aplikacji. Odwiedź sklep z aplikacjami i pobierz ją (za darmo).

Krok 2: Zarejestruj się na Instagramie


Następnie musisz utworzyć konto. Wybierz nazwę użytkownika (możesz ją później zmienić, jeśli chcesz) i hasło. Po wprowadzeniu tych wartości aplikacja automatycznie przejdzie do następnego kroku.

No i oczywiście pozostaje nam dodać zdjęcie profilowe, bio i tak dalej.

Podstawy instagrama

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje konto na Instagramie, powinieneś udostępnić kilka rzeczy. Nie musisz udostępniać wiele razy dziennie, a nawet codziennie – ale powinieneś to robić regularnie. I to jest mega ważne.

Różni ludzie mają różne strategie dotyczące częstotliwości publikowania, pory dnia, dni tygodnia i tak dalej.

Jeśli prowadzisz konto firmowe / firmowe lub próbujesz zwiększyć liczbę obserwujących i ostatecznie zarabiać na sponsorowaniu i tak dalej, będzie to dla Ciebie ważniejsze.

Jeśli próbujesz tylko założyć konto osobiste, na którym możesz udostępniać zdjęcia swoich zwierząt i wzmacniać głosy innych, tak naprawdę zależy od Ciebie, aby znaleźć to, co działa najlepiej.

admin
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: